Klápště Jaroslav (Záhoří u Železného Brodu 1923 - 1999 Praha)
Zátiší s cibulí, signováno a datováno vpravo dole Klápště 86, olej/plátno, 38,5 x 45,5 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |